قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته

قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته با بالاترین کیفیت جهت نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته گردان، بولت، دام و غیره. ارائه بهترین نوع آداپتور منبع تغذیه برای دوربین مداربسته و دی وی آر توسط شرکت بازرگانی تکنو دوربین.

قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته

آداپتور دوربین مداربسته 12 ولت

لازم است بدانید که میزان برق مورد نیاز برای دوربین مداربسته 12 ولت می باشد. لذا برای تامین درست این برق به یک مبدل یا آداپتور نیازمندیم. وظیفه اصلی این مبدل تبدیل برق 220 ولت شهری AC به 12 ولت می باشد.

لذا زمانیکه به خرید آداپتور جهت نصب دوربینن مداربسته اقدام می کنید به این نکته توجه کنید که باید آدپتور 220 به 12 ولت باشد. ذکر این نکته الزامیست که برای انتخاب آداپتوری مناسب همیشه ولتاژ مهم نیست، بلکه مقدار جریانی که زمان کار آداپتور از خود عبور می دهد نیز حائز اهمیت می باشد.

قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته

کافیست بدانید که جریان عبوری از آداپتور به نوع دوربین مداربسته و تعداد دوربین های مداربسته بستگی دارد به طوریکه هر چقدر تعداد دوربین ها بیشتر باشد جریان بیشتری از آداپتور عبور کرده و این مسئله به مرور زمان باعث ایجاد مشکل در آن خواهد شد. بنابراین آداپتور 12 ولت، با مقدار جریان 2 آمپر واقعی پیشنهاد می شود.

مزایای استفاده از آداپتور 12 ولت برای دوربین مداربسته

  • تسریع در عیب یابی دوربین های مداربسته زمان کار
  • خارج کردن تنها یک دوربین از مدار در صورت ایجاد مشکل
  • تسریع در زمان تعمیر آداپتور
  • قیمت ارزان
  • نصب راحت
  • عدم نیاز به نصاب

قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته

قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته

اگر به دنبال فروشگاهی معتبر جهت خرید آداپتور 12 ولت به صورت عمده و خرده هستید، مرکز فروش تکنو دوربین محصولات خود را با ارزانترین قیمت همراه با گارانتی معتبر شرکتی به مشتریان عرضه می کند. جهت دریافت قیمت به روز آداپتور 12 ولت دوربین مداربسته از نمایندگی مستقیم و واردکننده اصلی با شماره های موجود در این وبسایت تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما