خرید دوربین مدار بسته انالوگ ارزان قیمت

خرید دوربین مدار بسته انالوگ ارزان قیمت تنها از بازرگانی تکنو دوربین بانه امکان پذیر است. انواع دوربین های مداربسته hd با کیفیت های متفاوت اعم از دوربین مداربسته آنالوگ 720TVL، دوربین مداربسته آنالوگ 700TVL، دوربین مداربسته آنالوگ 650TVL، دوربین مداربسته آنالوگ 480TVL، دوربین مداربسته آنالوگ 750TVL را با قیمتی فوق العاده در مرکز فروش دوربین مداربسته منصوری خریداری کنید.

خرید دوربین مدار بسته انالوگ

تفاوت عملکرد دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه

فناوری در حال پیشرفت است و این امر در حوزه سیستم های امنیتی دوربین مدار بسته نیز صادق است. اکنون ، مشاغل متوجه شده اند که آیا سیستم آنالوگ هنوز کفایت می کند یا لازم است آن را ارتقاء دهند؟ در ادامه به بیان تفاوت اصلی بین دو سیستم آنالوگ و دیجیتال خواهیم پرداخت.

تفاوت اصلی بین دوربین مدار بسته آنالوگ و دوربین مدار بسته دیجیتال (IP) در روشی است که توسط آن فیلم ضبط و ذخیره سازی می شود. دوربین های آنالوگ تصاویر را ضبط کرده و سپس سیگنال را از طریق کابل کواکسیال به DVR (ضبط کننده فیلم دیجیتال) می فرستند. DVR فیلم را از سیگنال های آنالوگ به دیجیتال تبدیل می کن ، آن را فشرده می کند و روی یک دیسک سخت ذخیره می کند. برای مشاهده این فیلم ، مانیتورها باید به DVR وصل شوند یا اینکه DVR می تواند به یک روتر و مودم وصل شود تا آن را از طریق شبکه داخلی از طریق اینترنت پخش کند.

از طرف دیگر دوربین های مداربسته تحت شبکه مبتنی بر IP، از همان ابتدا تصاویر را به صورت دیجیتالی ضبط می کنند سپس می توانند داده ها را از طریق شبکه رایانه ای دریافت و ارسال کنند.

خرید دوربین مدار بسته انالوگ

مزایا و معایب دوربین های امنیتی آنالوگ

قیمت: دوربین های آنالوگ نسبت به دیجیتال هزینه کمتری دارند.
سادگی: عدم نیاز به افراد مجرب و با تجربه برای نصب-تنظیم DVR برای بسیار آسان تر است.

معایب سیستم های آنالوگ

کابل کشی: از آنجا که دوربین های آنالوگ باید از طریق کابل ها به منبع تغذیه و DVR متصل شوند، هزینه کابل کواکسیال بسیار گران و هزینه بردار خواهد بود.
کیفیت تصویر: کیفیت تصویر در دوربین های آنالوگ بسیار پایین است. امروزه بیشتر تلفن های هوشمند وضوح بالاتری دارند. در نتیجه، جزئیات از راه دور ممکن است نا واضح باشد. علاوه بر این، هیچ زوم دیجیتالی وجود ندارد. اگر می خواهید چیزی را در فیلم های آنالوگ بزرگنمایی کنید، به احتمال زیاد تصویری مبهم را دریافت کنید.
منطقه پوشش: به طور معمول دوربین های مداربسته آنالوگ نسبت به دیجیتال از زاویه دید کمتری برخوردار اند. بنابراین ممکن است شما به تعداد بیشتری از آنها نیاز داشته باشید تا بتوانید منطقه مورد نظر خود را پوشش دهید.
رمزگذاری یا فشرده سازی: به طور معمول سیگنال های آنالوگ نمی توانند رمزگذاری شوند.

خرید دوربین مدار بسته انالوگ

خرید دوربین مدار بسته انالوگ

با خرید دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی مغازه، محل کار و فروشگاه های خود را مجهز به دوربین مداربسته کنید. چراکه دوربین مداربسته آنالوگ تنها دوربینیست که از لحاظ قیمت ارزان بوده و کیفیتی قابل قبولی نیز دارد. بازرگانی تکنو دوربین بانه وارد کننده انواع دوربین های مداربسته analog چینی همراه با تضمین اصالت می باشد.

لازم به ذکر است که تمامی دوربین های مداربسته قابل ارائه دارای گارانتی 2 ساله می باشد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما