قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه را همین حالا از ما دریافت کنید. خرید و فروش انواع ماکت دوربین مداربسته برای تمامی همکاران، مهندسین و پیمانکاران گرامی در سراسر کشور امکان پذیر است. با خرید ماکت دوربین مداربسته می توانید تصویری از امنیت را در خانه و محل کار خود ایجاد کنید. برقراری امنیت با کمترین هزینه را با نصب ماکت دوربین مداربسته اجرا کنید.

ما را برای آشنایی با رایج ترین ماکت های دوربین مداربسته موجود در فروشگاه همراهی کنید.

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

ماکت دوربین مداربسته بولت

برای برقراری امنیت در فضاهایی که کاربر به نصب دوربین مداربسته اصلی نمی باشد، بهترین راه استفاده از ماکت های دوربین مداربسته می باشد. شما با نصب ماکت دوربین مداربسته تصوری را برای افراد ایجاد خواهید کرد که فکر می کنند دوربین مداربسته در محل وجود دارد و تحت نظارت تصویری هستند لذا مطابق با قانون رفتار خواهند کرد. ماکت دوربین مداربسته بولت اکثرا از جنس فلزی بوده و برای نصب در فضا های باز پیشنهاد می شوند.

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

ماکت دوربین مدار بسته اسپید دام

ماکت دوربین مداربسته ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید، چرخشی بوده و دارای ال ای دی های مادون قرمز جهت جلوه نمایی واقعی دوربین مداربسته می باشد. این ماکت دوربین مداربسته باطری خور بوده که از لحاظ ظاهری هیچ فرقی با دوربین مداربسته اسپید دام گردان ندارد. پایه ای بسیار مقاوم برای این ماکت طراحی شده است که قابلیت نصب در فضای بیرون را دارد و کاملا ضد آب و گرد و خاک است.

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

ماکت دوربین مداربسته دام پلاستیکی

ماکت دوربین مداربسته دام از جنس پلاستیک می باشند که مناسب فضا های داخلی بوده و به راحتی با پیچ به سقف متصل می شود. این ماکت دوربین مداربسته به دلیل حالت شیشه اصلا مشخص نیست که ماکت است لذا با اینکه کاذب است، برای افراد محل تصوری واقعی را ایجاد خواهد کرد.

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

مزیت استفاده از ماکت دوربین مداربسته

به طور کلی استفاده از ماکت دوربین های مداربسته برای جلوگیری از سود جویی های اشخاص متخلف در محل زندگی یا محل کار در بین کسانی که فاقد دوربین های مداربسته واقعی هستند بسیار رایج می باشد. اول از همه، اجازه دهید نگاهی به مزایای دوربین های مداربسته فیک که در اولویت و ترجیحات اغلب کاربران هستند، بیندازیم.

دوربین های مداربسته قلابی را می توان با قیمت های بسیار پایین یافت: دوربین های مداربسته جعلی اغلب بسیار ارزان تر از دوربین های امنیتی واقعی هستند. برخی از مصرف کنندگان داشتن این دوربین نظارتی جعلی با سرمایه گذاری بسیار کمتر از یک سیستم امنیتی قوی، از نظر موثر بودن آن، جذابیت بیشتری دارند.

نصب و راه اندازی  ماکت دوربین های مداربسته

نصب و راه اندازی  ماکت دوربین های مداربسته آسان است: از آنجا که دوربین های تقلبی عملکرد نظارتی را انجام نمی دهند، نیازی به سیم کشی و دیگر تجهیزات ندارند. برای همین نصب و تعبیه آسانی دارد و به راحتی از محلی به محل دیگر می تواند تغییر مکان دهد.

دوربین های مداربسته جعلی می تواند برخی از مجرمان بی تجربه را باز دارد: اگر قصد ندارید یک سیستم دوربین مداربسته واقعی داشته باشید، نصب دوربین های امنیتی جعلی در خانه یا محل کار شما ممکن است برای برخی جنایتکاران بی تجربه بازدارنده تر از نداشتن دوربین قابل مشاهده در املاک باشد.

این دوربین های مداربسته کاذب را به راحتی می توانید همراه دیگر دوربین های واقعی در محیط ترکیب کنید. با این کار می توانید امنیت محل مورد نظر را افزایش دهید. همچنین از لحاظ مصرف هزینه هم صرفه جویی کنید.

چراغ های چشمک زن ال ای دی در برخی از مدل ماکت دوربین های مداربسته می تواند به عنوان یک عامل مؤثر باشد. به این معنی هرکس با نگاه کردن به آن فکر می کند، دوربین در ‌حالت ضبط است.

معایب استفاده از دوربین های مداربسته

از طرف دیگر این سوال پیش می آید که استفاده از دوربین های امنیتی جعلی چه معایبی دارد؟ اگرچه موارد ذکر شده در بالا مزایای استفاده از دوربین های مداربسته فیک به نظر می رسند، اما خطرات مهمی نیز وجود دارد که کاربر با آنها روبرو است.

مهمترین مضرات استفاده از ماکت دوربین مداربسته این است که این محصولا شواهدی برای روشن شدن نقض امنیت ارائه نمی دهند: به این معنی که دوربین های مداربسته فیک هیچ فیلمی برای کمک به ارائه شواهد در یافتن مجرمان در صورت نفوذ به خانه یا محل کار شما ارائه نمی دهند. از سوی دیگر، دوربین های واقعی حتی زمانی هم که به عنوان یک عامل بازدارنده عمل نمی کنند، حداقل می توانند شواهد ارزشمندی برای کمک به پلیس در دستگیری مجرمان پس از این رویداد ارائه دهند.

قیمت ماکت دوربین مدار بسته بانه

بازرگانی تکنو دوربین بانه وارد کننده انواع ماکت دوربین مداربسته در مدل ها و طرح های متفاوت می باشد که عبارتند از ماکت دوربین مداربسته دام، ماکت دوربین مداربسته بولت، ماکت دوربین مداربسته اسپید دام، ماکت دوربین مداربسته چشمک زن، ماکت دوربین مداربسته خورشیدی و غیره. انواع ماکت های کاذب با بدنه محکم را می توانید با قیمتی فوق العاده به صورت عمده و خرده از این فروشگاه تهیه کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما