فروش دوربین مداربسته wdr با قیمت خرید مناسب

فروش دوربین مداربسته wdr که این امکان را دارد که در بازه هایی که اختلاف نور وجود دارد بتوانند تصاویری روشن و شفاف را ارائه کنند و برای برخوردار شدن از قیمت خرید مناسب می توانید با این مرکز در ارتباط باشید.
اصطلاح wdr یا wide dynamic range که به معنی بازه دینامکی بالا می باشد که به میزان توانایی دوربین در بازه های نوری متفاوت اشاره دارد و هر چه این دامنه بیشتر باشد دوربین توانایی بیشتری در دیدن اختلاف نور دارد و متفاوت می باشد.

 

کارایی wdr در دوربین مداربسته

استفاده از تکنولوژی WDR، زمانی اهمیت پیدا می کند که سوژه در محیطی کم نور، در کنار فضایی بسیار روشن قرار می گیرد. هنگامی که بخشی از عکس بسیار روشن و بخش دیگر آن فوق العاده تاریک باشد، جزئیات در آن به خوبی دیده نمی شود.
به طور کلی یک دوربین معمولی با دامنه ی دینامیکی 50 (db)، جزئیات را در ناحیه های تاریک به سختی نمایش می دهد و قادر به ثبت طیف گسترده ای از نور در محیط نیست. از این رو تکنولوژی WDR به ما در تشخیص بهتر جزئیات تصویر کمک می کند و سبب ایجاد تعادل نور در محیط های روشن و تیره می شود.

 

کارایی wdr در دوربین مداربسته

تفاوت دو تکنولوژی wdr با dwdr

  1. در wdr از دو پردازنده در دوربین برای دستیابی به تصویر واضح در نقاط با تضاد کنراست بالا استفاده می شود یک پردازنده برای تصویر روشن و دیگری برای پردازنده قسمت های تیره استفاده می شود و با تلفیق این دو تصویری واضح و شفاف به دست می آید.
  2.  اما در DWDR، این امکان به صورت نرم افزاری ایجاد شده و خبری از سخت افزار متفاوت نیست.
  3. در واقع تفاوت این دو فناوری مانند تفاوت بین زوم دیجیتال و زوم اپتیکال است. همانطور که زوم دیجیتال بزرگنمایی را «به همراه افت کیفیت» ارائه می کند، DWDR نیز تفاوتی حداقلی نسبت به تصویر اصلی ارائه می دهد.

تفاوت دو تکنولوژی wdr با dwdr

دوربین مداربسته با کیفیت تصویر بالا هم چون wdr بودن را می توانید از طریق این سایت فروش که ارائه دهنده انواع برندهای معتبر با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به کار رفته در دوربین مداربسته در ارتباط باشید و اماکن خود را به بهترین نحو با قیمت خرید مناسب ایمن نمایید.

منبع: centercctv.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما