فروش دوربین مداربسته مینیاتوری نامحسوس 3 مگاپیکسل

فروش دوربین مداربسته مینیاتوری که دارای لنز خیلی ریز می باشد و جزو دوربین های غیر قابل رویت و نامحسوس به حساب می آید. دوربین مینیاتوری در کیفیت تصویر های مختلفی موجود می باشد که یکی از آن 3 مگاپیکسل است.
رواج استفاده از سیستم های امنیتی هم چون دوربین مداربسته در هر کدام اماکن عمومی و حتی امالک شخصی طی چند سال اخیر بسیار چشمگیر و قابل توجه می باشد.
دوربین مداربسته در طرح و شکل های مختلفی طراحی و ساخته شده اند که یکی از آن ها دوربین مینیاتوری می باشد که استفاده از آن برای کنترل و نظارت نامحسوس کارایی دادرد.

دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟

دوربین مداربسته مینیاتوری که با نام های دیگری هم چون پین هول، سوزنی نیز خوانده می شود.
این دوربین یکی از مدل های رایج دوربین مداربسته مخفی به حساب می آید.
دوربین مداربسته مینیاتوری دارای ابعادی مربع مانند و لنز فوق العاده کوچک و در حد نوک سوزن می باشد و همین ویژگی باعث می شود که هر جایی بتوان به صورت مخفی و نامحسوس در در جاهایی غیر قابلی دید و رویت جاسازی کرد.
نکته: دوربین مینیاتوری فاقد دید در شب می باشند چون در صورت داشتن این ویژگی نمی توان به راحتی جاسازی نمود و قابل رویت می باشد.

دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟

دوربین مداربسته مینیاتوری بیسیم

دوربین مداربسته مینیاتوری بیسیم این مزیت را دارند که بدون نیاز به هیچ گونه کابل کشی از راه دور بتوان کنترل و نظارت را بر محیط داشت.
مدل های متنوعی از دوربین بیسیم وجود دارد.

فروش دوربین مداربسته مینیاتوری 3 مگاپیکسل

دوربین مداربسته مینیاتوری که از لحاظ کیفیت و رزولوشن به مدل های مختلفی تقسیم می شود که یکی از آن ها 3 مگاپیکسل می باشد که از لحاظ به نمایش ذخیره و به نمایش گذاشتن تصاویر عالی محسوب می شوند.
دوربین های مینیاتوری در مدل های مختلف و متنوع توسط مراکز به فروش می رسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیمن منصوری
راه های ارتباطی:
فروش دوربین مداربسته مینیاتوری 3 مگاپیکسل شماره موبایل: 09186665308

منبع: cctvwifi.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما